new life.

18. září 2015 v 19:02 | Kejt* |  Topics
Stojím před zrcadlem a udiveně se na sebe dívám. Jak rychle jsem "dospěla".
Přijde mi,že koukám absolutně na jiného člověka,ale přesto jsem to já,já už šesnáct let. Pocitově jsem začla žít až posledních pár měsíců. Život se mi převrátil vhůru nohama.


Odejít bylo to nejlepší a zároveň bolestivé,co jsem mohla udělat. Postavit se na vlastní nohy a bojovat sama za sebe. Utírám si pot z čela a pyšně se tyčím. Začala jsem si plnit své sny.
Každý den si odstraňuju kameny ze své cesty a i když je to sebevíce těžké,baví mě to a vím,že jednou budu sklízet. Čeká mě ještě hodně práce,ale já věřím,že budu navrcholu.
Respektive,aby jste to mé řečnění pobrali v trochu jiném pochopení,tak jsem přestoupila na jinou školu do 300 km vzdáleného města od mého rodného,kvůli tomu,co mě baví.
Upřímně,odhodlávala jsem se k tomu něco přes rok a nakonec jsem si řekla,jdi! Pomohlo mi k tomu pár citátů,lidi a věcí,které se mi v životě staly. Každý den je pro mě novou zkouškou a je opravdu těžké odpoutat se od rodiny a žít na vlastní pěst. Každým dnem mi rodina chybí,čím dál tím víc,ale jestliže chcete dosáhnout maxima ve svém snu,musíte trpět,ať to stojí,co to stojí. I když vás život milionkrát srazí na kolena,nečekejte,vstaňte a jděte dál! A jednou budete vy,kdo vyhrál!
Pomalu a jistě začínám cítit,že jednou budu vítěz.

Běž a žij!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hannah Hannah | E-mail | Web | 5. října 2015 v 8:41 | Reagovat

přeji ti aby se tvé sny vyplnily :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama