Nečekej.

13. března 2015 v 22:18 | Kejt* |  Topics
Čekání. Jedno slovo a tolik moci,tolik ztráty.
Každý den je den,kdy na něco člověk čeká. Čekáme na šanci. Čekáme na autobus. Čekáme na zelenou barvu na semaforu. Čekáme až nám někdo vyzná lásku.Čekáme na telefonát. Čekáme na příležitost. Čekáme až spadne modré z nebe. Čekáme na něco co vlastně nikdy nepřijde.Jen prostěčekáme.
Poslední dobou si uvědomuji,co to čekání vůbec zaviňuje. Zaviňuje náščas,který je šíleně krátký. Koukněte se na to,jak moc lidé rostou,dospívají,jak to letí. Existuje miliony snad miliardy věcí,co bychom chtěli stihnout za náš krátce ubohýživot. Říkáme si: Musím stihnout tenhle úkol a tohle a támhleto. Jenže vlastně proč ? Protože se to někde píše ? Nebo že nám to někdo řekl ? Jediné co opravdu jednou musíme,je umřít.

Dospělí lidé mi říkají: Máš ještě celýživot před sebou. Ještě si můžeš užívat,ale řekněte mi,jak můžou vědět,že ho opravdu mám. Jen jednou jsem zavřela oči a bum! Uběhlo 16 let. Pro svět to nic není,ale v lidském životě ? Panebože,je to vzácnější než zlato. Každým dnem mrháme čas kvůli zbytečnostem,které vlastně ani nemusíme udělat,ale žijte okamžikem. Ne úkolama,povinnostma ani pravidlama. Žijte TEĎ,pro tuto chvíli. Žijte tak,abyste mohli říct,že to byl krásnýživot,který nemohl být lepší. Žijte tak,aby jste byli spokojeni vy,ne ostatní!
Nebojte se věcí,které si myslíte,že nedokážete nebo že na to nemáte. Všichni lidé jsou si rovni a není ani jeden,který by nebyl na stejné laťce co jsme my! Jsme lidé a máme si pomáhat. Nežít ve světě,kdy každý bojuje proti sobě. Každý jsme tvořen z toho samého!
Nečekejte na to, až bude konec,ale žijte přítomností. Žijte podle svého. Žijte tak,aby jste byli pyšní sami na sebe.

Nikdy nevíme,kdy kniha našeho života bude mít napsáno THE END. Proto si knihu předčťete pořádně! Ani jednu tečku nevynechte. Jděte a udělej teto co chcete! A hlavně: ukazujte lidem jak moc je milujete Líbající



'Cause honey your soul, could never grow old
It's evergreen
And baby your smile's
Forever in my mind and memor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hannah Hannah | E-mail | Web | 26. března 2015 v 8:11 | Reagovat

Nádherně napsané!!!Máš pravdu, celý život na něco čekáme a pak si uvědomíme, že jsem si kvůli tomu neužívali vůbec života :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama