Leden 2015

Co jsem dostala k Vánocům 2014

26. ledna 2015 v 15:49 | Kejt* |  Others

V minulém článku jsem se vás ptala,jestli by jste chtěli článek s tímto tématem a někdo psal,že ano,tak jsem se do toho pustila.
Vím,že je už skoro konec ledna (Bože jak to letí),ale dřív jsem se k tomu nějak nedokopala. Předem článku vás chci upozornit,že se nijak nevytahuju a všechny dárky,které jsem dostala,tak jsou moje,takže komentáře typu: Ježiši, fuj,hnus atd. si odpusťte. A taky bych chtěla poděkovat všem,kteří mi něco nadělili pod stromeček,i když jsem si nic nepřála. Děkuju ♥

1. Největsí dárek,který jsem o těchto Vánocích dostala a je naprosto nečekaný je tento nový Notebook ACER Aspire E1-510.
Děkuji mým rodičům za největší překvapení♥

Opožděný šťastný nový rok ?

12. ledna 2015 v 15:42 | Kejt* |  Info

Vítejte u opožděného článku,kde bych vám chtěla za prvé popřát Šťastný nový rok,ať se vám splní všechna přání a zda jste si daly nějaké předsevzetí,tak ať se vyplní. Stalo se toho celkem moc během vánočních prázdnin a prvního týdne nového roku.
7.1. jsem osalavila své 16 narozeniny. Sladkých 16 je tady! Za pouhé 3 dny je oslaví Lucinka. Velké holčičky! :D
Během Vánočních svátků jsem měla sádru. Jak ? Během zápasu proti Praze jsem špatně dopadla na zem a vyvrkla si nohu. Jsem šikovný člověk ano. Co se týče školy ? Jsou teď samé pololetky a testy a však víte,brzy uzavírání známek. Takže toho je teď fakt moc. Jinak co jste dostali k Vánocům ? Napadlo mě,že bych na to udělala článek. :) Abych se podělila o svou radost.

Každopádně se vám omlouvám,že jsem tu přes měsíc nebyla,ale není ani nálada a ani vůbec čas na blog.
A jak jste si užily celkově období Vánoc a Nového roku vy?