Srpen 2014

TAG: My first time.

25. srpna 2014 v 14:09 | Kejt* |  Tags
Ahojky,přináším vám jeden TAG.
Tag My First Time jsem viděla u mnoho Youtuberu (sledování videí na youtube mě asi nikdy nepřestane bavit),tak jsem si říkala, proč to taky nezkusit..
1) Stále se bavíš se svou první láskou?
Ano :)

2) Jaký byl tvůj první alkoholický nápoj?
Myslím,že to bylo pivo nebo víno,ale jinak možná Jack ? :D
3) Jaká byla tvá první práce?
Instruktorka na táboře.

4) Jaké bylo tvé první auto?
Ještě jsem neměla auto:/ Ale šíleně se na něj těším :)

5) Kdo ti dnes jako první napsal zprávu?
Myslím,že maminka nebo láska :)

6) Kdo byl dnes tou první osobou, na kterou jsi myslela?
Jsou dvě osoby, na které jsem hned po probuzení myslela. Na maminku a taky na toho člověka,na kterého myslím den co den :)

7) Kdo byl tvým prvním učitelem?
Nebudu jmenovat, ale na tuhle paní učitelku asi nikdy nezapomenu. Naučila mě číst, psát a počítat a v tu dobu mě ta škola dokonce i bavila.

8) Kam si poprvé letěla letadlem?
Poprvé ? No,nevím jestli se tomu dá říct úplně let,ale s dědečkem na vyhlídku.
Mimochodem,pilot,který s námi letěl měl měsíc potom nehodu s tím samým letadlem,takže R.I.P

9) Kdo byl tvou první kamarádkou? Stále se spolu bavíte?
Moje první nejlepší kamarádka byla Áďa. Blondýnka,modrý oči. Strašně moc jsme si rozumněli. Ano ještě jsem v kontaktu :) Dneska jsme zrovna byli na pokecu :)

10) U koho jsi poprvé přespala?
Páni, myslím,že u sestřičky :)
11) Kdo byl dnes tím prvním člověkem, se kterým jsi mluvila?
S maminkou;)

12) Na čí svatbě jsi byla poprvé?
Byla jsem na jediné svatbě za celý můj život a ta byla ségry kámošky. Ale jinak svatby úplně miluju ♥

13) První zlomená kost?
Poslední článek na malíčku u nohy. Nikdy na to nezapomenu :D

14) První piercing?
Neměla jsem a mít nechci :)

15) První země v zahraničí, kterou jsi navštívila?
Moje milovaná Itáli ♥♥

16) První film, který jsi viděla a pamatuješ si ho?
Scooby Doo 2: Nespoutané příšery. Na tom jsem vyrůstala. Milovala jsem to. :')
17) Kdy si byla poprvé po škole?
Nikdy jsem nebyla po škole a pravděpodobně vás to ani nepřekvapí, protože neznám nikoho, kdo by byl někdy po škole. Vede se to ještě v Čechách, vůbec?
18) Kdo byl tvým prvním spolubydlícím?
Zatím jsem spolubydlící neměla. Doufám,že to v tomto roce nevyjde. Nechci na intr -_- :(
Doufám,že se vám TAG líbil a uvidíme se u dalšího článku. Pa :*
↓máj instagroš↓
Kejt*

Animations make me happy.

24. srpna 2014 v 13:39 | Kejt* |  Topics
Vítejte u dnešního článku, u kterého se zaměřím převážně na animace.
Co to vlastně animace je ? Jsou to krátké,vteřinové videa,které běží pořád dokola. Ale to určitě znáte.
Já osobně animace miluju!♥ Některé jsou plné lásky,bolesti,smíchu,dojetí a citů,některé zase až moc vtipné.
Úplně miluju,když si lehnu do postele a jen koukám na animace. Nějak to všechno vyjadřuje emoce,které v duši cítím.
O pár krásných animací,bych se s váma chtěla podělit,ale je toho plný internet;)
Více v C.Č.

10 věcí,na kterých jsem závislá|10things,to which i'm addicted

19. srpna 2014 v 15:30 | Kejt* |  Topics
Zdravím vás u dnešního článku,
jsem nemocná,takže se omlouvám,že jsem tu nebyla. Mám něco se zubama a šíleně to bolí. Nikdy bych takovou bolest nikomu nepřála. Teď už je to sice lepší,ale mám nateklou celou levou tvář a zřídka vidím na levé oko. V noci málo spím a není mi celkově dobře,takže moc na blog a celkově internet nemám náladu.
Teď se mi trošku ulevilo,tak jsem si řekla,že sem zajdu. Dnešní článek bude zase něco málo o mě. 10 věcí,na kterých jsem závislá|10 things,to which i'm addicted.
1.Postel|Bed
Bez této věci,bych nedokázala žít. Prožívá se mnou bolest i rozkoš a miluju,když si do ni můžu lehnout a jen ležet. Ona mě nikdy neopustí :D

Dětství/Dospívání.

18. srpna 2014 v 16:01 | Lucie* |  Topics
Ahoj !
Po dlouhé době zase já a tentokrát s pondělním článkem. Dlouho jsem přemýšlela o čem psát a mám to, tak bez dalších zbytečných keců jdeme na to !
-

Dětství
Jak začít? Nejprve zkusím zapůsobit odbornou větou nebo aspoň tak moc, jak může být wikipedie odborná. Někdo jí uznává, někdo ne. Já osobně si myslím, že je dobré jí použít jako vzor, ale nikdy jako jediný zdroj. whatever k článku..
Wikipedie říká, že dětství charakterizuje vývojovou etapu lidského jedince od narození po dospělost.( Ctrl+C -> Ctrl+V = splněno ✔️) Ale kdy člověk opravdu dosáhne dospělosti ? Je to opravdu, když dosáhneme 18(21)-ti let nebo snad ne ? Je přece možné mít duši dítěte, ale tělo čtyřicátníka, no ne ? Přece i dospělí lidé se musí umět bavit, na chvíli vypnout a užívat si jako malé dítě, musí mít trochu své dětskosti.
Dětství je něco, co jsme každý zažil. Z velké části se na našem dětství podílí naši rodiče, učí nás první kroky, první slova, vychovávají nás, ukazují nám jak se chovat k druhým, ale někdy to tak není. Né každý má to štěstí(uvědomuju si to) a má milující, funkční rodinu nebo aspoň v rámci možností.
Jednou mi táta řekl, ať si dětsví držím tak dlouho, jak můžu. Že je to nejlepší období života. V tu dobu jsem si myslela sví, ale teď když se ohlédnu zpátky, měl pravdu a já dělám, co můžu, abych o své dětství nepřišla nebo aspoň, abych si alespoň malinko z něj nechala.
Myslím, že v dnešní době se každý snaží dospět, až příliš rychle. I já jsem byla ta malá holka, která chtěla dospět. Koukala jsem se na americké filmy a říkala si, jak úžasné to musí být, jaké to je být teenagerem. Nikdo vám, ale neřekne, že to nikdy nebude takové, jako ukazují na obrazovkách televize.
Ráda bych se vrátila do mateřské školky, beztarostně si hrála a pokaždé, kdybych něco provedla, byla bych omluvena: přece je ještě malá, aby nesla zodpovědnost a to je co se dospíváním mění, přibyde nám zodpovědnost.
Jen se snažím říct, že v dnešní době je vše uspěchané. Dnešní děti si skoro nedokáží hrát s hračkami, protože jsou pohlceni světem naší moderní technologie.

"Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým." - Charles Spencer Chaplin

Check out my account ♡ | via Tumblr

Smrt ?!

16. srpna 2014 v 11:30 | Kejt* |  Topics
Ahoj,zdravím vás u dnešního sobotního článku. Zaměřila jsem se na téma "Smrt",protože jak víme,všechny nás jednou čeká. A myslím,že je zbytečné se tomu vyhýbat...Co je to vlastně smrt?
Z lékařského hlediska smrt nastává, jakmile srdce ustává ve své činnosti a mozek ztrácí možnost být okysličován. Z právního hlediska nastává, pokud mozek již není schopen reagovat.
Většina lidí umírá po vážném zranění, těžké nemoci či - pokud mají štěstí - po dlouhém životě.
Nevím kde přesně, ale někde v Bibli je řečeno toto: Prach jsi a v prach se obrátíš...
Smrt... Každého ta představa, že umře, děsí. Vím, že nejsem sama a že si ještě někdo určitě uvědomuje, že ne smrt, ale umírání je to hrozné. Smrt je jako tečka za větou života.
Jsou lidé, kteří si smrt nepřejí. To patrně z toho důvodu, že mají strach, že něco nedokončí - třeba že nestihnou dát svým nejbližším poslední sbohem...
Smrt. Slovo všem známé. Životem všechno začíná a smrtí zas končí. To je prostě normální koloběh života.
Někdo se mě ptal: "Bojíš se smrti?"
Odpovídám: "NE!"
On na to: "Jak to, že se nebojíš smrti...?"
Odpovídám: "Nevím, proč bych se měla bát smrti... Vždyť je nevyhnutelná. Mám se bát toho jediného, čím si můžu být jistá...?"
On: "A čeho se vlastně bojíš?"
Odpovídám: "Pouze života, který není život. Bojím se toho, že až se jednou probudím a už nebudu na tomto světě, že si uvědomím, jak jsem život nikdy nedokázal žít...pouze přežívat."
Život je něco, co žijeme jen jednou, něco, co vzniklo a nikdo pořádně neví jak. Možná že jeho kořeny sahají až za hranici lidského rozumu. Možná je tu těch pár vyvolených, kteří o tom vědí víc. Pokud se budete snažit pochopit vznik a podstatu života, mohli byste tím strávit celý život - a víc než toho už nebude...
Smrt je koncem. Koncem lidské pouti po tomhle světě.
Ale co když smrt není konec?

Don't worry,be happy.

12. srpna 2014 v 11:07 | Kejt* |  Topics
Ahojky, vítám vás u dnešního super článku.
Jak se vám daří ? Klasika..pokaždý tím začínám,jak jinak.
Dlouho jsem přemýšlela,o čem mám psát ? Co reálného napsat,aby to dávala aspoň trošku smysl a bylo to ke čtení. Pořád jsem nad tím přemýšlela a nic a nic mi nejít do hlavy. Žádné nápady. Až do dneška.
Měla jsem tak nějak vysálou energii. Chodící mumie,tak jsem seděla v autě s kapucí na hlavě,sluchátka v uších a koukala se ven. Jako klasický teenager,jsem přemýšlela o věcech,které jsem mohla udělat líp. Přemýšlela o nemožných věcech,které bych si přala,aby se staly.
Přijeli jsme ke strejdovi,kde jsme na dovolené v j. Čechách a je to taková vesnička,takže všude jen příroda.
Rozhodla jsem se,že si zajdu zaběhat. Jenom já,sluchátka,volnost a kolem mě nic.
Když jsem běžela,tak zapadalo slunce. Otočila jsem se na západ a jediný pohled na nebe,kterému dominuje velká ohnivá koule,bez kterého,by nemohl žít,ani jeden živočich na světě. Jediná vteřina,která byla mířená,tady na to božské ve mě vzbudil něco nečekaného.
Ze slz,které mi tekly po tváři,najednou se proměnilo v hřející úsměv,který ve mě zvolal milion pocitů.

Uvědomila jsem si to. Proč by měl být člověk smutný,zklamaný. Proč bychom se neměli smát,když jsme v úzkých a nevíme si rady.

Uvědomila jsem si,že bychom měli každý den,každou noc,každou minutu v našem životě,prožívat,jak nejvíc umíme. Rozdávat úsměvy,protože někdy je to,co člověk nejvíc potřebuje.

Každý člověk je něčím důležitý. Jako každý člověk,tak i já jsem tvořena z kostí,masa,kůže a vody. Dělám chyby a učím se nové věci. Mám city. Mám pochopení. Mám v sobě lásku,kterou chci rozdávat. Nebojte se věcí,které vám přijdou šílené nebo nepředstavitelné. Žijeme jenom jednou v tomto těle,v této duši. Nemrhejte časem,kvůli někomu kdo vám nestojí,ani za nádech. Každý si projde svými boty a svou cestou. Někdy je kamenitá,někdy má zatáčky,někdy je ve stínu a dokonce někdy zakopneš,ale zvedni se a jdi. Běž,jen se nikdy nezastav a neotoč se zpátky. Běžíš maraton svého života. Žijte tak,jako by to byl váš poslední den.
Don't worry,be happy!
S láskou Kejt*

UNICEF - svět má ještě něco dobrého

11. srpna 2014 v 18:55 | Kejt* |  Topics
Zdravím vás u pondělního článku.
Každý z nás určitě někdy slyšel o celosvětové organizaci UNICEF,která pomáhá dětem. Rozhodla jsem se,že na našem blogu tomu věnuji taky pár řádků.

CO TO UNICEF JE ?
UNICEF (Dětský fond OSN) je hlavní světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje.

CO VŠE UNICEF DĚLÁ?
 • UNICEF prosazuje opatření, která dětem umožňují co nejlepší start do života, protože správná péče v raném věku je nejdůležitějším základem pro budoucnost člověka.
 • UNICEF podporuje vzdělávání dívek. Zajišťuje, aby se jim - stejně jako chlapcům - dostalo alespoň úplného základního vzdělání.
 • UNICEF se zasazuje o to, aby byly všechny děti proočkovány proti základním dětským chorobám a aby byly dobře živeny, protože je nepřijatelné, aby děti trpěly nebo umíraly z důvodů, kterým lze předcházet. UNICEF je aktivní v prevenci šíření HIV/AIDS mezi mladými lidmi, protože je možné je před tímto rizikem ochránit. UNICEF pomáhá dětem a rodinám postiženým HIV/AIDS prožít život důstojně.
 • UNICEF zapojuje všechny do budování bezpečného prostředí pro děti.
 • UNICEF pomáhá a je připraven pomáhat v krizových situacích a kdekoliv tam, kde jsou děti v ohrožení, protože žádné dítě by nemělo být vystaveno násilí, zneužívání a vykořisťování.
 • UNICEF podporuje Úmluvu o právech dítěte. Jeho cílem je zajistit rovnost pro všechny, kdo jsou diskriminováni, zejména pro dívky a ženy. Snaží se o dosažení Rozvojových cílů tisíciletí (Millennium Development Goals) a pokroku nastíněného v Chartě Spojených národů. Usiluje o mír, bezpečí a o to, aby sliby dané dětem byly plněny a aby byl každý za jejich plnění volán k zodpovědnosti.
 • UNICEF znamená víc než jen 7000 lidí pracujících ve 157 zemích na celém světě. UNICEF je Dětský fond Organizace spojených národů.

PŘIDEJTE SE K UNICEF A STAŇTE SE HRDINOU MILIONU DĚTÍ
Vše najdete zde: http://www.unicef.cz/

Celebrity,které také sponzorují a pomáhají organizaci UNICEF.

Selena Gomez

Fashion Police - 0.2

9. srpna 2014 v 11:06 | Kejt*
Ahojky,vítejte u sobotního článku. Jak se máte ?
Dneska jedeme s rodiči na dovolenou do jižních čech. Těším se,ale radši bych byla v Itálii♥ No nic.
Články ještě napíšu a přednastavím,tak se nemusíte bát,že bych se na vás zase vyprdla :D
Dlouho jsem přemýšlela o čem budu psát a nakonec jsem našla rubriku, na kterou jsem skoro zapomněla. Ach jo. Je to FASHION POLICE! Anooo.
Tak ji trochu rozjedeme. V minulém fashione police jsem hodnotila Beyonce a pro dnešní článek jsem se rozhodla vybrat Emmu Watson.

Emma zvolila super ohoz. Krajky. Podprsenka a sukně. Perfektní,akorát ta kožená bundička, mi k tomu nějak nesedí. Možná bych zvolila něco více, co by k tomu padlo trochu lépe. A zvýraznila líčení. Má super,červené lodičky,který jí celý outfit zvýrazňují,tak Emmo neboj se trochu červené rtěnky a zvýraznit oči. A určitě by byl pěkný i nějaký vyditelný náhrdelník.
Ale jinak palec nahoru!
Kejt*

Tag: 100 otázek,na které se nikdo neptá

8. srpna 2014 v 17:09 | Kejt* |  Tags
Ahojte, dneska pro vás mám netradiční článek. A to je TAG 100 otázek,na které se nikdo neptá. Tento TAG dělal snad,každý youtuber,ale moc blogerů ho nemá,tak jsem se rozhodla,že vám ho udělám.
Lucinda dělala taky TAG,tak abych nebyla pozadu.
Vím,že asi většina z vás to nepřečte celé,ale i tak sem vám ho dám. A můžete se o mě dozvědět zajímavé věci :D

 1. Spíš s otevřenými nebo se zavřenými dveřmi? Jednoznačně se zavřenými :)
 2. Bereš si domů šampóny a kondicionéry z hotelu? Ne,tyhle věci mě nějak nikdy jako čecha nebrali :D
 3. Spíš se zataženými závěsy nebo žaluziemi? Ano,jinak to snad ani nejde :D
 4. Ukradla jsi někdy dopravní značku? Ne:D Ikdyž mi čorky docela jdou :D
 5. Používáš post-it nálepky? Ano.
 6. Vystřihuješ si kupóny, aniž bys je použila? Ne.
 7. Bylo by ti milejší, kdyby tě napadl medvěd nebo roj včel? Radši medvěd. Hmyz nemám moc v lásce :D
 8. Máš pihy? Trochu ano.
 9. Usmíváš se vždycky na fotkách? Usmívám, ale te duckface taky nechybí :D
 10. Co tě nejvíc u lidí rozčiluje? Chamtivost,namyšlenost,egoičnost.
 11. Počítáš někdy kroky při chůzi? Když se hooodně nudím,tak ano
 12. Už jsi někdy stanovala? Ano,když jsem byla menší,tak jsme spali s taťkou ve stanu v tý největší bouřce :D
 13. Kdy jsi naposledy stanovala? Když jsem byla malá. Asi 7 let :D
 14. Tancuješ někdy i bez hudby? Jo :D
 15. Koušeš tužky? Ve škole,když se soustředím :D
 16. S kolika lidmi jsi strávila tento týden? S rodinou,kámoškama a trenérem:D
 17. Jak velkou máš postel? Nomrální postel,ale chtělo by to větší :D
 18. Jaká je tvá písnička týdne? Marc Anthony - Vivir mi vida
 19. Vadí ti, když kluci nosí růžovou? Nevadí, někomu právě hodně sluší.
 20. Díváš se na kreslené filmy? Miluju kreslené filmy :D
 21. Jaký je tvůj nejoblíbenější film? Nemám jeden oblíbený.
 22. Kde bys zahrabala poklad, kdybys nějaký měla? V Itálii,na určitém místě ♥
 23. Co piješ k večeři? Vodu,čaj :3
 24. Do čeho si namáčíš kuřecí nugety? Sladkokselá omáčka:)
 25. Tvoje oblíbené jídlo? Italská kuchyně a jídlo od maminky ♥
 26. Na které filmy můžeš koukat pořád a stále se ti líbí? Tak to vůbec nevím teď :D
 27. Koho jsi naposledy políbila? Mojí Italskou lásku ♥
 28. Byla jsi skautka? Ne never.
 29. Nechala by ses vyfotit nahá do časopisu? Možná bych k tomu hec někdy našla :D
 30. Kdy jsi naposledy napsala dopis na papír? Na táboře před 14 dni :D
 31. Umíš u auta vyměnit olej? Ano,jsem těžkej Bořek :3
 32. Už jsi někdy dostala pokutu za rychlou jízdu? Ne,ještě nemám řidičák.
 33. Už ti někdy při jízdě autem došly pohonné hmoty? Ne,ještě nemám řidičák.
 34. Jaký je tvůj oblíbený sendvič? Tuňákový a nebo s kuřecími prsíčky.
 35. Co je nejlepší jídlo k snídani? Cereálie:)
 36. Kdy běžně chodíš spát? Přes prázdniny 1-3 ráno :D
 37. Jsi líná? Ani ne.
 38. Za co ses jako dítě převlékala na karneval? Měla jsem hodně masek.
 39. Jaké je tvé znamení v čínském horoskopu? Zajíc :D
 40. Kolik jazyků umíš? Česky,anglicky. Teď se budu učit německy a domáci nauka v Italštině.
 41. Odebíráš nějaké časopisy? Neodebírám.
 42. Máš radši lego nebo pexeso? Pexeso.
 43. Jsi tvrdohlavá? Řekla bych, že ano i ne.
 44. Kdo je lepší - Lucie Bílá nebo Gabriela Gunčíková? Lucie Bílá. Co se týče hudby má toho víc za sebou
 45. Dívala ses někdy na mýdlovou operu? Ne :D
 46. Máš strach z výšek? Ne.
 47. Zpíváš si v autě? Ano, s maminkou vždycky na plný koule :D
 48. Zpíváš si ve sprše? Někdy :D
 49. Tancuješ v autě? Ano,s mamčou tam máme přímo diskotéku :D
 50. Už jsi někdy použila střelnou zbraň? Ne,ale chci na střenici :3
 51. Kdy sis naposledy nechala dělat portrét od fotografa? Měsíc zpátky ?
 52. Zdají se ti muzikály kýčovité? Celkem ano, ale některé jsou zábavné.
 53. Jsou pro tebe Vánoce stres? No stres. Miluju vánoční období :)
 54. Už jsi někdy jedla pirožky? Ne ještě nikdy,
 55. Jaký je tvůj oblíbený ovocný koláč? Jablečný♥
 56. Čím jsi chtěla být jako dítě? Policistkou.
 57. Věříš na duchy? Ano:)
 58. Už jsi někdy měla pocit deja vu? Často.
 59. Bereš denně vitamíny? Neberu.
 60. Nosíš pantofle nebo bačkory? Crocsy.
 61. Nosíš župan? Ano:)
 62. V čem spíš? Většinou ve velkém tričku nebo v pyžamu.
 63. První koncert? Honza Nedvěd.
 64. Tesco, Kaufland nebo Billa? Kaufland,ale když jsme v Itálii tak jedině Lidl♥.
 65. Nike nebo Adidas? Nike:)
 66. Brambůrky nebo křupky? Brambůrky.
 67. Buráky nebo slunečnicová semínka? Buráky.
 68. Už jsi něco slyšela o skupině Tres bien? Nee, vůbec.
 69. Brala jsi někdy hodiny tance? Ano,chodila jsem na břišní tance
 70. Jaké povolání by měl mít tvůj budoucí partner? Tak hlavně, aby bavilo jeho :-) A dokázal se uživit a nežil od výplaty k výplatě.
 71. Umíš srolovat jazyk? Nee :D
 72. Už jsi někdy vyhrála v soutěži slabikování? Ne. Nikdy jsem to nehrála.
 73. Už jsi někdy plakala radostí? Ano, často jsem dojatá.
 74. Máš nějaké gramofonové desky? Nemám.
 75. Máš gramofon? Nemám.
 76. Zapaluješ pravidelně kadidlo? Ne :D
 77. Už jsi někdy byla zamilovaná? Ano,právě jsem.
 78. Čí koncert bys ráda viděla? Justina Biebera,Jamese Arthura,Beyonce,Jennifer Lopez,Seleny Gomez,Miley Cyrus, Martina Garrixe.
 79. Na jakém koncertě jsi byla naposledy? Už dloouho na žádném.
 80. Studený nebo horký čaj? Teplý.
 81. Čaj nebo káva? Čaj,ale kafe jen,když jsem na táboře :D
 82. Gumoví medvídci nebo čokoláda? Na sladké moc nejsem, ale spíš čokoláda.
 83. Umíš dobře plavat? Ano.
 84. Umíš zadržet dech bez ucpání nosu? Anoo :)
 85. Jsi trpělivá? Jak v čem.
 86. Diskžokej nebo skupina na svatbě? To vůbec nevím.
 87. Už jsi někdy vyhrála v nějaké soutěži? Často.
 88. Už jsi někdy byla na plastické operaci? Ne, nikdy!!! nechi!!
 89. Máš raději černé nebo zelené olivy? Nejím olivy.
 90. Umíš plést, nebo háčkovat? Neumím.
 91. Ideální místo pro krb? Obývák.
 92. Chceš se vdát? Ano.
 93. Pokud jsi v manželství, tak jak dlouho? Nejsem.
 94. Do koho jsi byla na střední škole zamilovaná? Teď půjdu na střední :)
 95. Vynucuješ si někdy věci pláčem nebo vztekem? Ne,nikdy:)
 96. Máš děti? Nemám.
 97. Chceš děti? Ano! Šíleně se na ně těším.
 98. Tvoje oblíbená barva? Modrá,béžová.
 99. Chybí ti právě někdo? Ano♥
 100. Něco, co se ti přihodilo ve škole? Jednou ve druhé třídě mi mamka dala poprvé Coca Colu. Ona mi spadla na zem a jak jsem byla malá,tak jsem nevěděla,že to vypění,když to otevřu. A zvonilo na hodinu a učitelka ještě nebyla ve třídě. Tak jsem se chtěla napít a ona najednou taková fontána :D Já jak byla malá,tak úplně vyjukaná :D
Snad jste se trošku zasmáli a něco dozvěděli. Možná se na některých odpovědích schodneme:)
Mám vás ráda. Kejt*

Recenze: Nicholas Sparks - Poslední píseň

5. srpna 2014 v 13:50 | Kejt* |  Recenze
Zdravím, vítám vás u recenze za naprosto úžasnou knihu.
Samozřejmě je od úžasného autora Nicholase Sparkse. Určitě většina z vás viděla film Poslední píseň,kde hraje
Miley Cyrus a Liam Hemsworth. Na tuto knížku jsem narazila spontáně v knihovně. Vůbec nebylo v plánu,že si
ji někdy přečtu,ale jak jsem si uviděla nemohla jsem ji tam nechat.
Vždy se mi stává to,že když dočtu nějakou knížku,jsem pak smutná nebo dojatá a jsem mimo svět a tak jsem
se do této knížky pustila až v Itálii,kde jsem byli s Hančou. Jak dlouho mi to trvalo přečíst ? 5 dnů. Absolutně
božská dojemná kniha. Opět se pod Nicholasem klaním. Opět mě dohnal k slzám. Perfektné napsané a napsané,jako vždy!
JEN DOPORUČUJI:)

Autor: Nicholas Sparks
Název: Poslední píseň
Počet stran: 376
Nakladatelství: Ikar
Rok vydání: 2010, rok vydání originálu: 2009
Teď tu knihu čte moje mamča a je taky spokojená :) Opravdu stojí to za to :)

TAG jedno slovo !

4. srpna 2014 v 15:17 | Lucie |  Tags
Ahoj, tak jsem tu s dalším článkem. Dlouho jsem přemýšlela o čem psát a dlouho mě nic nenapadalo, tak jsem se rozhodla udělat TAG, přesněji TAG jedno slovo. Vím je to článek o ničem, ale momentálně nemám náladu a upřímně jsem moc líná na to napsat nějaký smysluplný článek, ale slibuju, že nějaký bude !
Tak bez dalších keců hurá do toho..
cheshire cat | via TumblrTAG spočívá v tom, že na každou otázku se odpovídá jedním slovem(první, co mě napadne ?)

1. Tvoje vlasy? zrzavé
2. Oblíbená věc? jídlo
3. Sen z minulé noci? prázdno
4. Oblíbené pití? čaj
5. Vysněné auto? hyundai ix35
6. Místnost, ve které se nacházíš? pokoj
7. Tvůj strach? neúspěch
8. Co bys chtěla být za 10 let? šťastná
9. S kým jsi strávila včerejší večer? s rodinou
10. Co nejsi? perfektní
11. Poslední, co jsi dělala? hudba
12. Co máš na sobě? pyžamo
13. Tvoje oblíbená knížka? není*
14. Poslední, co jsi jedla? oběd
15. Tvůj život? nudný
16. Tvoje nálada? dobrá
17. Tvé léto? průměrné
18. Kdy ses naposledy smála? teď
19. Nejoblíbenější víkendová činnost? spaní
20. Tvůj počítač? pomalý
21. Pivo? ovocné
22. Zima? lyžování
23. Dovolená? anglie
24. Na tvé posteli? oblečení
25. Láska? postel

*všechny knížky, co jsem četla jsou mé oblíbené

Nikoho "netaguji"! Každý, kdo chce může tag vyplnit do komentářů nebo na svůj blog. Přeji hezký zbytek deštivého dne. :)


Co je nového u mě.

2. srpna 2014 v 17:21 | Lucie |  Info
Ahoj, tak i já se po dlouhé době přidávám a píšu nový článek.
Ještě teď, když članek píšu, nevím o čem bude. Tak snad na konci bude mít alespoň trošičku smysl a ňákou tu "hloubku". Jdeme na to..
summer
-Asi bych začala tím, jak jste si mnozí jistě všimli, máme prázdniny. Presněji už jen polovinu prázdnin. Upřímně píšu, že já jsem svojí polovinu prázdnin strávila doma v posteli. Znáte to, jak si vždy říkáte, co všechno budete dělat a nakonec skončíte jako předcházející léta? Jestli ano, cítím s vámi..<3 lazy days
-Dále bych chtěla zmínit, že já i Kejt v září začínáme nový školní rok na středních školách. Budeme tzv. "freshman", jak by řekli američani. Lhala bych kdybych řekla, že mi to je jedno, protože není. Přemýšlím nad tím víc než je zdravé a sakra mi to nahání strach. Přesněji nemám ráda změny, ale snad nám to přinese nějaké pozitivní zkušenosti. Nějaké zkušenosti, rady? Někdo, kdo bude taky první rok na střední? Pište do komentářů.😔
A co je nového ? Vlasně nic.. píšu článek o ničem a je mi fajn, nestěžuju si.. prostě přežívám den po dni.
P.S.: Chtěla bych se teď věnovat více blogu, tak snad to vyjde.