Červenec 2014

New summer layout(2)

31. července 2014 v 20:49 | Kejt* |  Layouts
Krásné čtvrteční odpoledne, jak si užíváte prázdniny ? :) Já perfektně jak už jsem psala TADY! Jak jste si mohli všimnout objevil se tu nový layout. S tématem summer. Našla jsem ho u úžasné blogerky Graphica.blog.cz, od které jsme měli taky už pár layoutů. Je dokonalý. Strašně se mi líbí obrázky a barvy,které použila a celkově to k sobě tak ladí.


přejeme pěkný den :)


Migliore estate|Nejlepší léto|(the)Best summer

31. července 2014 v 11:59 | Kejt* |  Others
Ciaooooooooo,
jak si užíváte léto ? Jak dlouho,že jsme se neozvali ? Už skoro 2 měsíce ? To ne! Tak to musím napravit.
Ale za ty 2 měsíce se toho tolik stalo a musím říct,že jsem si to užila na maxium. Snad víc už by to nešlo.

Jak už jsem v předešlím článku(někde v zadu) psala,že Itálie je pro mě důležitější jak Čr,tak teď se to ještě snad víc potvrdilo.

V červnu,snad předposlední týden,jsme jeli se školou do Itálie. Jelikož jsme končili 9. ročník,tak jsem si to chtěli strašně moc užít. Jeli jsme spolu do Itálie už po 2,ale na jiné místo a docela jsme z toho byli zklamaní,protože to nebylo tak obrý,ale užili jsme si to(snad). Docela jsem se hádali,ale ke konci, jsme si všichni uvědomili a odešli v míru a slzách. Ano já to probrečela,ale až když jsem přišla domů. Protože můj nejlepší kamarád, se kterým se znám 10 let a vyrůstali jsme spolu se stěhoval do Hradce,takže ho uvidím tak jednou do půl roku,snad ani to ne! Tak asi pochopíte trošku.-Tady máte pár fotek:)