Červen 2014

-Svatba

8. června 2014 v 18:09 | Kejt* |  Topics
Vítejte u nedělního odpoledního článku s Kejt,

pro dnešní článek jsem si vybrala téma Svatba. Vůbec nevím jak mě to napadlo,prostě jenom teď všude vidím obrázky s tímto tématem. Co to vůbec svatba znamená ? To asi už všichni víme. Když se dva lidé milují,tak svou lásku chtějí zpečetit.
Já si svou svatbu představuji ve velké stylu. Jasně. Hlavní bude,aby mě ten druhý měl rád. Přála bych si svatbu v kostele. Svatební cestu ve velkém a všechny věci okolo. Ve většině případech manželství skončí po pár letech. Což je velká škoda. Já chci mít svatbu jako z pohádky. Všechno a hlavně já,abych byla perfektní. Chci abych to se svou polovičkou plánovala společně. A hlavně se po svatbě až do smrti respektovat a milovat.

-Největší belieberka na planetě.

2. června 2014 v 20:52 | Kejt* |  Topics
Zdravím, vítejte u pondělního článku,
tento článek bude patřit dívce,která mě uchvátila. Bude spojen s Justinem a pravou láskou,významu života a snů.
Miliony,ale i miliardy lidí zná puberťáka,teď už muže pod jménem Justin Bieber. Kdo to vůbec je ? Je to slavný kluk,který dostal od boha dar a to je hlas. Po úspěchách co sklidil. Po belieberek co viděl. Nikdy nepotkal pravou "belieberku"!

To že nějaká holka má 20 CD,plakáty polepené po celém pokoji,fotku s Jussem nedělá z ní BELIEBERKU. Já jsem měla to štěstí a poznala jsem jí. Je to nejkrásnější,nejchytřejší a nejlepší holka co jsem kdy poznala. Možná bývá náladová a někdy ji lezu na nervy,ale vždycky ji budu milovat. Tahle obyčejná,pro mne neobyčejná holka,představuje symbol "Důvěry"! Když se na ní koukám, vidím kus něčeho,co Justin neukazuje na jevišti. Něco co je uvnitř ní a všem ostatním chybí. Vidím v ní kus anděla,důvěřivosti,snů,hvězd,radosti. Něco co nikdy nikdo mít nebude. Ukázala mi,že když něco chci, mám za tím jít. Ukázala mi,jak věřit. Věřit,že se něco stane. Věřit v sám sebe. Ukázat ostatním,že na to máte. A ikdyž se často podceňuje,já tu budu vždy pro ni,abych jí připomněla,že to ona mě to naučila -> Věřit.
Má mnohá přání a já se je pokusím vždycky splnit. To snad ví!

Vždy ti budu oporou. Vždy se tě budu pokusit rozesmát a chci ti poděkovat za každou chvilku strávenou s tebou. Nelituju jima.

Jsi voda. Jsi sůl,
ve stáří moje hůl.

Jen ti chci říct, nikdy nepřestaň věřit. A když přestanou všichni věřit tobě, já tu budu a věřit ti nepřestanu.

"I will catch you if you fall"