Květen 2014

Recenze: Nicholas Sparks - Zápisník Jedné lásky

29. května 2014 v 16:20 | Kejt* |  Recenze
Vítám vás u nového článku. Připravila jsem si pro vás recenzi knihy, kterou jsem před 2 dny dočetla. Jmenuje se Zápisník jedné lásky.

Název: Zápisník jedné lásky
Originální název: The Notebook
Autor: (nejlepší) Nicholas Sparks
Počet Stran: 159
Popis: Poutavý milostný příběh se odehrává roku 1946 v Jižní Karolíně. Jedenatřicetiletý Noah Caulhoun, válečný veterán z amerického Jihu, se po druhé světové válce vrací domů, aby začal nový život a obnovil zašlou krásu starého venkovského domu na plantáži. I když mu práce přináší uspokojení, stále ho rozechvívá vzpomínka na krásnou Allie, s níž se setkal před čtrnácti lety a kterou miloval hlubokou a upřímnou láskou. Přestože se mu nepodařilo dívku znovu najít, nemůže zapomenout na jejich společně strávené léto. Pomalu se smiřuje s tím, že bude do konce života pouze vzpomínat, když se jeho milovaná náhle vrací do města, aby se s ním setkala naposledy... Podle bestselleru Nicholase Sparkse natočil režisér Nick Cassavetes pro filmové studio New Line Cinema epický příběh o ztracené a znovu nalezené lásce, o nových začátcích a druhých šancích. V hlavních rolích: Ryan Gosling Rachel McAdams Dále hrají Gena Rowlands James Garner Joan Allen

Můj názor: Jelikož jsem jako první viděla film,tak jsem prostě toužila si přečíst i knihu. U filmu jsem bulela jako vždycky a u knihy ? Naprosto vychutnávala. Kniha je velmi krásně napsaná a jako pokaždé mě Nicholas Sparks nezklamal. Jeho styl psaní naprosto miluji. Je nejlepší. Kniha je napsaná sice z více pohledů,takže se trošku ztratíte,ale pak ke konci už jste to viděli jasně. Tuto knihu mohu popsat jako "Pravá láska". Když jsem tu knihu přečetla,byla jsem smutná,ale v hloubi duše této knize tleskám!

Sunny day.

25. května 2014 v 11:29 | Kejt* |  Topics
Hi my babes,
jak se vám vede v tyto slunné dny ? Já si to nepřekonatelně užívám. Všechny ty starosti mám za sebou. Všechny ty věci,které kdyby nevyšli "změnily by mi život". Je to všechno pryč. Všechno jsem to zvládla.Úspěšně.
Konečně přichází moje nejoblíbenější období-LÉTO-konečně jsem se dočkala. Tričko,kraťasy,brýle a ten největší CHILL(smích). Opalování,hudba,plavky,koupání. Už to tu všechno brzy bude. A konečně se dočkám své ITÁLIE♥
Sednout si, zavřít oči a hledat ten pocit teploty ve svém těle,které mě jemňoucé bodá. Hledat světlo života,hledat slunce. Zapomenout na všechno,jen se vznášet tím obrovským teplým kolečkem na nebi.

Toplist(12.5.-18.5.)

19. května 2014 v 14:58 | Lucie and Kejt |  Toplist
Pondělí: 20
Úterý: 19
Středa: 5
Čtvrtek: 9
Pátek: 58
Sobota: 59
Neděle: 51

Celkem: 221

3. SOUTĚŽNÍ KOLO - MISS BLOG

18. května 2014 v 18:30 | Kejt* |  Info

↑Klikni na obrázek a můžeš hlasovat↑
Vítám vás u nedělního článku. Venku máme škaredě,ale dobrou náladu nesmíme ztrácet! Jak jste strávily víkend ? Snad jste si ho aspoň užily.
Zítra nám začíná další týden a čím dál tím víc se blížíme k létu. HURÁÁÁ!


No a teď už k dnešnímu tématu. Určitě jste si všimly,že Blog.cz pořádá Soutěž jménem" MISS BLOG.CZ ". Uběhly už 2 kola a momentálně je rozjeté 3.kolo. Nejdřív mě to absolutně nezajímalo,ale pak jsem na to tak koukala a říkám,když už tak proč to nezkusit. Nejsem bůhví jaká modelka,ale zkusit se má všechno. Tak jsem se přihlásila a oni mě vybraly. Jsem tam pod č.1 a jmenuji se Kejt :)

Strašně moc by mě potěšilo,kdyby jste mi tam daly hlas. Nepočítám s tím,že bych to vyhrála,protože tam jsou mnohem hezčí děvčata,než já,ale přesto vás aspoň žádám:)

Jestli budete chtít,tak mi napište a já pro vás taky budu někde hlasovat,myslím,že takhle je to fér :)

Soutěžím tam s touto fotku:
Děkuju moc a přeji krásný zbytek neděle :)

Fashion Police - 0.1

13. května 2014 v 13:29 | Kejt*
Ahojte,vítám vás u úterního článku. Začíná nám další týden a já doufám,že se máte krásně jako já.
No a rozhodla jsem se na blogu zavést novou rubriku jménem FASHION POLICE. Určitě všichni
dobře známe ne ? Každý týden tu budou 1-2 články s modní policií,kde vyjádříme naše názory,
popřípadě dodáme nějaké typy. Co vy na to ?


Jako první celebritu jsem zvolila BEYONCE.
KEJT*:
Názor: Absolutně dokonalý. Úžasné odhalení,ale zase akorát. Naprosto božské. Ikdyby si vzala pytel,tak by ji muži podléhávali.
Typ: Ona je bohyně mody. To ona by měla radit nám.


Lucinda*:
Názor:Neuvěřitelně moc jí to slušelo !!!!
Typ: Nic.


Určitě napište do komentářů,jak by jste ji ohodnotily vy ? A co se vám líbí a nelíbí :)
Budeme se těšit na vaše názory :)
Kejt*

Toplist(5.5.- 11.5. 2014)

12. května 2014 v 19:45 | Lucie and Kejt* |  Toplist

Pondělí: 15
Úterý: 16
Středa: 6
Čtvrtek: 17
Pátek: 20
Sobota: 16
Neděle: 17

Celkem: 107

RECENZE:Jenny Downhamová, Ještě než umřu

11. května 2014 v 15:20 | Kejt* |  Recenze


Ahojte,zdravím vás u nedělní rezence na naprosto úžasnou knihu.http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_287430_main.jpg
Počet stran: 241
Cena: cca. 300 Kč
Název originálu: Before I die
Popis:
Sedmnáctiletá Tessa má stejné pocity, touhy a plány jako její vrstevníci. Na jejich uskutečnění má ovšem podstatně méně času. Trpí leukémií v pokročilém stadiu a v takovém rozsahu, že není možná žádná další léčba. Tessa se smiřuje s neodvratným osudem svérázným způsobem: sepíše si seznam věcí, které by ještě chtěla stihnout, dokázat, zažít, a pokud jí zdravotní stav dovolí, pustí se bezhlavě do jejich plnění.
Hluboká a pochopitelná lidská touha chovat se někdy jinak, než je běžné, porušit zákony, prožít skutečné dobrodružství, bláznivě se zamilovat, uniknout ze všednosti a konvencí se v kulisách umírání a omezeného času mění v napínavý a překotný boj o holé přežití, o samu podstatu lidské existence. Intenzivní příběh odkrývající pozadí zamotaných rodinných vztahů, skrytých bolestí, příběh o rodičovské, sourozenecké a partnerské lásce, příběh o smíření a pomíjivosti všedních problémů promlouvá svou neúprosností, nesentimentalitou a jednoduchostí ke všem generacím čtenářů.

Hodnocení: 5/5

Můj názor: Naprosto nejdojatější příběh. Brečela jsem u knihy. Brečela jsem u filmu. Naprosto krásné a vypracované,hluboké a velmi procítěně. Tadyta kniha u mě nemá žádné mínusy. Naprosto bomba! Doporučuji všem tuto knihu přečíst! Po přečtení této knihy si začnete vážit života,budete odvážnější k věcím,které se bojíte udělat. Prostě vás ta kniha namotivuje. Je to fakt úžasný. DOPORUČUJI Všem. Klobouk dolů před JENNY.


+Tady vám přidávám film,který je k shlédnutí na YOUtubku+
Inspiration/Motivation

9. května 2014 v 13:59 | Lucinda° |  Topics
Jelikož mě nenapadá žádné slušné téma na článek a druhou část Fall In Love ještě nemám dopsanou(je to na dobré cestě), tak vám sem přidám několik obrázků jako inspiraci (nebo motivaci) k lepší postavě. :) Enjoy.
231
Další fotky v c.č.

Cesta k vysněné postavě (1)

6. května 2014 v 14:19 | Kejt* |  Others
Cesta k vysněné postavě.
Zdravím,moje velké tvrdé rozhonutí. ZHUBNOUT! V neděli jsem si jela koupit plavky a taky jsem si je koupila,fakt krásný. Ale ta postava. Stydím se za sebe -__-. Jsem velký sportovec,ale teď jsem jedla co jsem chtěla
a konec! To se musí změnit. A od včerejška jím podle jídelníčku a každý den dělá nějakou aktivitu.
Včera jsem byla 1 h a 30 min v posilovně. Dneska půjdem zachvilku s Luckou běhat♥
Jdu do sebe! Jsem na sebe teď docelá přísná a jsem za to ráda.
Tímto bych chtěla dokumentovat mou cestu k => VYSVĚNÉ POSTAVĚ. Psát vám občas sem na blog o tom jak pokračuju,jak se cítím atd.
Jídelníčky si hledám na internetu,udělám i z toho kalendář a nalepím na lednici. Je to fakt super!
Určitě to taky zkuste!!! Nic tím nezkazíte.
Omezte sladkosti,brambůrky,Hamburgery, prostě samé svinstva. Jezte především tmavé pečivo,maso,zeleninu a ovoce + bílkoviny.

Můj tip: Když máte chuť na sladké,tak rychle popadněte žvýkačku a žvýkejte! Uchráníte tělo před kcal na víc.

•Pár motivačních obrázků•

Angel of my life - 2. díl

5. května 2014 v 14:19 | Kejt* |  Angel of my life
Přináším vám druhý díl mého příběhu - Angel of my life. Snad to aspoň někdo přečte. napište mi prosím váš názor do komentářů,ať vím co mám zlepšovat :)

RECENZE: Divergent(film)

3. května 2014 v 18:08 | Lucie |  Recenze
Sci-fi/ Akční/ Dobrodružný/ Romantický
USA, 2014, 139min.

Režie: Neil Burger
Předloha: Veronica Roth(kniha)
Scénář: Vanessa Taylor, Evan Daugherty
Kamera: Alwin H. Kulcher
Hudba: Junkie XL
Hrají: Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Miles Teller, Ray Stevenson, Ansel Elgort a další...

Obsah:
Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat.(Bontonfilm CZ)

Hodnocení: 5/5

Můj názor: Nemůžu film porovnat s knihou, protože jsem jí nečetla, ale mě osobně se film velice líbíl. Na začátku filmu mi v hlavě naskočila myšlenka, že se to dost podobá Hunger Games. OMYL ! Uplně jinej příběh. Trošku toho sci-fi, dobrodružství a k tomu malá love story - přesně můj vkus ! Když se na scéně objevil Theo James, tak už jsem prakticky nevyhledával nikoho jiného. lol Opravdu pěknej to muž ! :D a Shailene Woodley ? Velice sympatická herečka, už jen protože hraje v The Fault In Our Stars, na což se těším uplně nějvíc. Film mě uchvátil a už se nemůžu dočkat až si přečtu knihu ! :)
Doporučuju shlédnout.

♥Divergent♥

Beating Heart - Ellie Goulding (soundtrack k filmu)
Trailer:

Playlist,aneb My favourite songs - 2014

2. května 2014 v 16:00 | Kejt* |  Topics
Ahoj,ahoj,ahoj bitches,

konečně jsem se dokopala k tomu,abych napsala článek. Absolutně se mi nechtělo! Neměla jsem nějak náladu a tak,ale přísahám,že už se to snad opraví. :) Nedávno jsme měli s Luckou příjmašky na SŠ. A tadááá! Jsme obě přijaté na školy,které jsme chtěli. A jsme neuvěřitelně šťastné. Teď už jen čekáme,až bude konec roku a mě začne nejlepší léti v životě:)
Teď už k článku. Napadlo mě,že napíšu o mém Playlistu,aneb mých nejoblíbenější písničkách,které v poslední době nejvíce poslouchám. Zaprvé jsem se s vámi chtěla podělit o můj hudební vkus a zadruhé vás nějak inspirovat. Možná tu někdo vás najde svou oblíbenou písničku,nebo písničku,kterou už někdo dlouho hledal. Tak tady máte 10. mých nej nej nej písniček.

1.A Great Big World & Christina Aguilera - Say Something