Angel of my life - 1.díl

25. února 2014 v 15:09 | Kejt* |  Angel of my life
Ranní sluneční svit mi zářil do tváře přes mezery žaluzií v mé ložnici. Pomalu jsem otevřela oči a čekala až se mi zorničky zaostří. Hned jsem se zadívala na hodiny a bylo 6 hodin ráno.
Zakňourala jsem a zavřela oči ve snaze,že se mi pokusí usnout,ale to se nestalo.
Zvedla jsem se a zamířila do koupelny,která byla hned vedle mí ložnice.
Koukla jsem se do zrcadla a poté sklonila hlavu k umyvadlu. Pustila studenou vodu a s rukou utvořila kalíšek. Do kalíšku jsem naplnila vodu,která mě pomalu probouzela. Když jsem si tříkrát promnula obličej vypla jsem vodu a utřela se do modrého ručníku,který visel hned vedle zrcadla. Popadla jsem zubní kartáček a pastu. Trochu vybělila zuby a potom vypláchla ústní vodou.


V roztahaném triku,ve kterém jsem většinou spala jsem šla do kuchyně,která byla propojená s obývákem. Z lednice jsem vyndala pomerančový džus a bílý jogurt. Pak jsem ještě šáhla do komory pro cereální lupínky a vše si připravila na linku. Zapla jsem kávovar aby se mezi tím udělal dobrý šálek kávy.
Po snídani jsem se oblékla do mé teplákovky a tenisek,udělala culík na hlavě a popadla Mp3 přehrávač s mými oblíbenými písněmi.
Vydala jsem se po stezce v parku a mé nohy se začli pomalu zrychlovat až se dostaly na stupeň běhu. Snažila jsem se vnímat čerstvý vzduch,který mi pomalu proudil do těla. Vánek co mě obklopoval a svaly,které se v každém kousku mého těla napínaly. U jedné lavičky jsem si udělala pauzu. Když jsem vytáhla Mp3 a uviděla kolik je hodin,hned jsem se rozeběhla zpátky domů.

Teplé kapičky vody dopadali na mou kůži a ošetřovali jak nejlépe svedli. Kůže se pomalu uvolňovala a zároveň napínala,když se jí dotkl pomerančový sprchový gel. Mé čichové smysly zaostřili a po doušcích ranního vzduchu se rozmazlovi sametovou vůní mýdla a páry. Když se mé tělo pořádně nastartovalo,vypla jse vodu a hrábla po ručníku.

Stojím před skříní jako přimrazená ve snaze,že se mi povede z mého šatníku ulovit něco vypadajíc normálně. Šáhla jsem po černých těsných šatech a k tomu lodičky s černou barvou. Rychle popadnu klíče a odcházím z mého bytečku tady v New Yorku.

Nasedla jsem do mého skromného auta Renaulta Laguna Coupe a vyrazila do práce. Provoz je v New Yorku obtížný a proto jsem se divila,že jsem neuvízla v zácpě a přijela do práce brzo. Velká prosklená budova, která byla 60 pater vysoká a tam kde jsem brala příjem k mému životu se najdou objevila za rohem. Vysoká budova ve středu New Yorku patřila společnosti "Jay-international holdings s.r.o",kterou řídil a vlastnil 28 letý Jay Davison. Jay byl vysoký muž asi 185 cm s hnědočernými rozcuchanými vlasy. Jeho oči byli tmavě hnedé až někdy připomínaly šedo-černou. Obličej měl vykonturovaný rysy a celkově působil v jeho obvyklém saku jako opravdu "sexy" muž. Vídala jsem ho jenom z řídka,potože většinou jezdil na obchodní cesty a nikdy se moc nezdržoval ve své společnosti. Vlastní i jiné společnosti,takže je to nadaný,bohatý člověk. Vešla jsem do hlavních dveří,které byli taky skleněné ale nebyli průhledné. Jako první co se vám vryje do očí je velký vysoký lustr ze 100 karáty a celý ze zlata. Po pravé straně je recepce,kde většinu dobu tráví Angel. Angel byla mladší žena s blond vlasy a modrými oči. Skoro vypadala jako modelky s Vogue. Byla hubená a velmi krásná.
"AHOJ Ang" pozdravila jsem ji.
"Ahoj Lilly" oplatila mi.
S úsměvem se zase koukla zpátky do monitoru a soustředila se na práci. Já jsem směřovala k výtahu. Zmáčkla jsem tlačítko a chvilinku počkala,než jsem výtah dojede.

Po cinkutí jsem vešla do výtahu a zmáčkla 42. Než jsem dojela do zmáčknutého patra,nastoupilo semnou ještě pár lidí. Když jsem vystupovala tak jsem ze slušností pozdravila a vešla jsem do velkých bílých kožených dvojitých dvěří. Za nimi pracovalo přibližně 30 lidí za stolama s počítáčem a psali stejně jako já do New Yorkských novin. Já jsem měla svoji vlastní kancelář,protože jsem psala rubriku: Láska. Má kancelář byla až za všemi pracujícími s prhlednými dvěřmi i okny. Většinou jsem si stahovala žaluzie,protože jsem musela mít na psaní klid. Všechny ty ťuky do klávesnic,zvonění telefonu,hlasy co příjmali mé uši,to bylo pro mne nesnesitelné. Vešla jsem dovnitř a jako vždy tam na mě čekala moje sekritářka Julia.
"AHOOOJ Julio" řekla jsem s úsměvem.
"Ahoj Lilly" oplatila mi též.
Julia je hnědovlasá,střední postavy s velmi opálenou kůží. První co vás na ní zaujme jsou výrazné nebesky modré oči.
"Tady máš dopisy,které musíš přečíst a v 13:00 musíš odevzdat tu týdenní práci" oznámila mi Julia.
No jo týdenní práce- " Děkuju ti moc,jsi zlatá" řekla jsem s úsměvem.
"Nedáš si kávu,čaj, džus " zeptala se zdvořile.
"Latté by byli výborné" podotkla jsem.
A Julia už byla pryč. Ach ještě že ji tu mám,co bych bez ní dělala. Asi bych to nezvládla. Položila jsem si kabelku a sako na věšák a sedla si za počítač.
Po přečtení všech dopisů jsem si vybrala jeden,který vytiskneme do novin a na ostatní odepíši emailem. Ten který jsem si vybrala byl velmi zajímavý,psal ho muž a byl tak procítěný jako by ho psala žena.
V dopise bylo napsáno:
Milá Lillyan,
píšu vám tento dopis,abych vám napsal o radu a také srdečně poděkovat.
Vaší rubriku čtu už dlouho a velice mě baví. Jste talentovaná,mladá žena,která už
jistě musela
zažít "pravou lásku" nebo potkat muže svých snů.
Nedávno jsem potkal jednu ženu byla strašně krásná a velmi chytrá. Po pár schůzek jsme se do sebe zamilovali. Teď spolu máme byt,jsme manželé. Jenže když jsem nedávno přišel domů,tak mi oznámila,že čeká dítě.
DÍTĚ! Chápete? Nikdy jsem nebyl otcem,nemám žádné zkušenosti. Co když to nebudu zvládat finančně,postarat se o rodinu.
Prosím vás,poraďte mi.
Děkuji Michael Johnson

Rychle jsem odpověděla a poslala to na schválení mé šéfce Andy.
Na tomto dopise mě zaujala slova: Musela jste jistě zažít "pravou lásku" nebo potkat može svých snů. Vtipné na to mje,že ikdyž píšu pro rubriku LÁSKA,nikdy jsem ji nezažila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Mishel* Lady Mishel* | Web | 25. února 2014 v 17:35 | Reagovat

Páni :O Si talentovaná:).. Mohla by něco míst s tím sakra jak se jmenuje:).. Ten rozcuchanej "sexy" muž.)

2 Monii. Monii. | Web | 25. února 2014 v 20:09 | Reagovat

To je úžasný! :O

3 Monbella Monbella | Web | 26. února 2014 v 10:36 | Reagovat

Snad se s tím ženáčem nedá dohromady :D

4 MišáčeQ MišáčeQ | Web | 26. února 2014 v 15:33 | Reagovat

nominovala jsem tě na tag, víc na mém blogu :)

5 SuE SuE | Web | 4. března 2014 v 20:41 | Reagovat

[1]: Souhlasím.

Opravdu hezká povídka a jako první díl povídky mi to přijde hezky napsané :)).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama